جدیدترین اخبار و اطلاعات صنعت ساختمان جدیدترین اخبار و اطلاعات صنعت ساختمان .

جدیدترین اخبار و اطلاعات صنعت ساختمان

آنچه باید در طراحی و اجرای سقف شیروانی بدانید

اجرای سقف شیروانی  در صورت بروز مشکل در این نوع سقف‌ها، وقت و هزینه زیادی می طلبد. به همین دلیل، طراحی و اجرای صحیح سقف شیروانی باید توسط افراد با تجربه در این زمینه انجام شود.

علاوه بر توجه به مسائل فنی در اجرای سقف‌های شیب دار، رعایت نکات و نکات مربوط به زیبایی و رفاه سقف‌های شیب دار نیز حائز اهمیت است. طراح با تجربه در این بخش علاوه بر طراحی دقیق قطعات و زاویه سقف، در فرم معماری سقف شیروانی نیز زیبایی را به خود جلب می‌کند.

هدف کلی ساخت سقف شیروانی در هر منطقه ایزوله کردن و جلوگیری از ورود آب است. اگر سقف شیب دار عایق بندی نشده‌ای باشد و نتواند آب را جمع آوری و هدایت کند، پس از مدتی اتلاف انرژی افزایش می‌یابد و هزینه‌های نگهداری نیز افزایش می‌یابد. پیش می‌آید.

مراحل ساخت سقف شیروانی و پوشش‌های متنوع سقف شیب‌دار

آنچه در ابتدای ساخت سقف سیب برای افراد مهم است، کل هزینه طراحی و اجرای این نوع سقف است. نصب سقف‌های ارزان قیمت و باکیفیت از مهمترین عوامل در کاهش هزینه‌ها است. بنابراین بسیاری از فعالان این بخش به دنبال معرفی و طراحی سقف‌های ارزان قیمت برای مشتریان خود هستند.

همانطور که قبلاً ذکر شد، سقف شامل مواد مختلفی است. کاشی‌های نی اردواز، اندوویلا، سرامیک، زونا، دکوراسیون، ورق‌های گالوانیزه و سرامیک‌های پرچین برخی از پوشش‌های رایج است که در ساخت سقف‌های شیروانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در صورت استفاده از ورق‌های بام در ساخت سقف شیروانی، تنوع موارد فوق متفاوت خواهد بود. ورق‌های روبان، ورق‌های آلومینیومی، ورق‌های پالمر و ورق‌های ذوزنقه‌ای در بام استفاده می‌شوند. علاوه بر این، یک ورقه طراحی lambé یا dump، یک صفحه طراحی شادولین، یک صفحه طراحی سفال از جمله عناصری است که برای پوشش یک سقف شیروانی از نوع ورق استفاده می‌شود.

برای ساختن یک بام شیروانی، ابتدا خرپا را انجام می‌دهند و به پشت بام شیب دار تیراندازی می‌کنند. سپس تیرهای فلزی روی سقف بتونی گذاشته می‌شوند. پس از آن اتو و زره کامل را برای سر درب انجام می‌دهند.

شاسی در سه مرحله انجام می‌شود و نصب زیر آب سقف نیز در زیر انجام می‌شود. در پی این مراحل از پروفایل‌های از پیش تعریف شده برای ساخت سقف شیب دار هرمی یا مخروطی استفاده می‌شود. سرانجام، اجرای نهایی سقف انجام می‌شود.

کارشناسان نصاب سقف شیروانی ویلانما در سطح کشور و در سطح استان آماده طراحی سقف‌های شیروانی برای مشتریان خود در مناطق مختلف هستند که با کمک افراد با تجربه و متخصص توانسته‌اند بسیاری از سقف‌های شیروانی را در سراسر کشور تحقق بخشند.

 

سایت هدف:

https://www.contemporist.com/16-examples-of-modern-houses-with-a-sloped-roof/

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_roof_shapes


برچسب: اجرای انواع آردواز، اجرای انواع شیروانی، اجرای خرپا، اجرای سقف آردواز، اجرای سقف شیب‌دار، اجرای سقف شیروانی،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۲۸:۳۳ توسط:Barrett موضوع: معماری نظرات (0)